Умови співпраці

Подробнее на сайте: http://live-medicine.ruhttp://grand-medicine.ru
http://free-health.ruhttp://mellmo.ru
http://firstmedicine.ru http://natural-treatment.ruhttp://pilot-in2it.ruhttp://begin-travel.ru http://israeli-medicine.ruhttp://rich-health.ru http://more-health.ruhttp://grand-business.ruhttp://medicine-plus.ruhttp://free-medicine.ruhttp://german-medicine.ru
Нашу продукцію для замовлення можна розділити на 2 типи:
1). Роздрібний товар. Тобто - це коробки з універсальним дизайном або просто білі, які завжди є в наявності на складі і можуть бути відвантажені Вам в той же день, коли зроблено замовлення. Мінімальна кількість таких коробок залежить від кількості в одній упаковці, в основному це 50-100 шт.
 
2) Коробка під замовлення. Кожне замовлення обробляється нами індивідуально (формується ціна, розробляється дизайн-макет, конструктив, узгоджуються терміни виготовлення і постачання і т.д.). В даному випадку доцільним буде робити замовлення від 500-1000 шт. (Якщо це не коробка ручної роботи, наприклад дизайнерська або подарункова) для збереження адекватної ціни. Для замовної коробки можна застосувати таку обробку як ультрафіолетовий лак, вододисперсний або захисний на масляній основі лак, виборне лакування, ламінація, конгревне тиснення фольгою, вклейка віконця, каширування, перфорація, нанесення глітерного лаку (блискітки) і т.д.
 
Порядок роботи та розрахунку для замовлення коробки:
1. Узгодження ціни упаковки (на ціну в основному впливає кількість)
2. Розробка та узгодження дизайну і конструктиву коробки
3. Передплата (орієнтовно 50%)
4. Узгодження термінів виробництва (стандартно 12-14 робочих днів)
5. Відвантаження та оплата (за фактом отримання).

 

НАШІ КОНТАКТИ

Наша адреса

Звяжіться з нами