Подробнее на сайте:
https://newsexplore.ru
https://maincredit.ruhttps://topallnews.ru https://flarenews.ru https://prime-pc.ruhttps://priornews.ru https://hotsnews.ruhttps://pc-room.ruhttps://news101.ruhttps://automobyle.ru https://ultimnews.ruhttps://newshead.ruhttps://holdnews.ruhttps://leadingnews.ru https://estascredit.ru

Картонна упаковка

Виготовлення картонної упаковки під заказ

Наше підприємство має в своєму розпорядженні універсальне устаткування, яке дозволяє виготовляти упаковку з паперу і гофрованого картону будь-яких конфігурацій і розмірів. А також нанести багатоколірну барвисту друк, не дивлячись на те, якої складності ця картонна упаковка. Наші фахівці придумають нестандартне оформлення коробки, завдяки чому, Ваш товар буде виділятися на прилавках магазину.

Ми пропонуємо широкий діапазон конструкцій тари з картону. Ви можете замовити у нас як просту коробку з тришарового гофрокартону, так і сувенірний і представницький вигляд упаковки з мікрогофрокартону.

Картонну упаковку використовує майже у всіх галузях виробництва. Зручна, функціональна, яскрава і барвиста упаковка приверне увагу Ваших потенційних покупців і збільшить обсяг продажів товару.

 

Залежно від фантазії дизайнера сучасні упаковки для продуктів не обов'язково повинні бути стандартними квадратними коробками. Вони можуть мати різні форми. Саме незвичайна упаковка допоможе виділити товар на полиці і зверне на нього підвищену увагу покупця.

 

 

НАШІ КОНТАКТИ

Наша адреса

Звяжіться з нами